Головна / Тендер

Відповідно до п.п. 4 п. 2. ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» у зв’язку з тим, що двічі тендер не відбувся через відсутність достатньої кількості учасників, головою тендерного комітету ДП «Держрезервнасінфонд України», запропоновано провести переговорну процедуру закупівлі, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.

06.12.2018 року було проведено двосторонні переговори з ТзОВ «БУЧАЧАГРОХЛІБПРОМ», щодо наміру укладення договорів на закупівлю насіння озимого ячменю.

18.12.18 року були підписані договори на закупівлю насіння ячменю озимого з ТзОВ «БУЧАЧАГРОХЛІБПРОМ» загальною кількістю 120 тонн.
За підсумками проведення відкритих торгів, що відбулися 25 жовтня 2018 року, згідно оцінки тендерних пропозицій визнано переможця ТзОВ "Бучачагрохлібпром" та прийнято рішення тендерного комітету про намір укласти договір закупівлі насіння озимої пшениці першої репродукції ц кількості 260 тонн.