Головна / Новини / Ігор Швайка: посівну буде проведено за будь-яких умов
Ігор Швайка: посівну буде проведено за будь-яких умов
П'ятниця, 28 березня 2014, 06:54

За розпорядженням Генерального Штабу Збройних сил України на період посівної кампанії в Україні працівники, які безпосередньо задіяні у сільськогосподарському виробництві та польових роботах, не будуть мобілізовані. Про це сьогодні повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка.

«В умовах військової агресії та окупації - забезпечення продовольчої безпеки країни, проведення комплексу весняно-польових робіт та постачання продовольства українським військовим є завданням номер один, яке стоїть перед вітчизняним АПК. Тому ми звернулись до керівництва Збройних сил України з проханням ставитись виважено до мобілізації аграрних працівників, чия робота сьогодні вкрай необхідна для виконання цих завдань», - відзначив Міністр.

Ігор Швайка поінформував, що вже є відповідне мобілізаційне розпорядження Генштабу Збройних сил. Згідно з ним командувачі військ, обласні військові комісари проаналізують потреби  сільськогосподарських підприємств у агрономах, зоотехніках, механізаторах та при наявності в районах комплектування достатньої кількості військово-навчених ресурсів, по можливості, на період посівної кампанії, не подаватимуть на укомплектування команд спеціалістів, які безпосередньо задіяні у проведені комплексу весняно-польових робіт та стратегічно важливому сільськогосподарському виробництві.

«Не дивлячись на складні політичні та економічні обставини, посівна кампанія буде проведена вчасно і на належному рівні за будь-яких умов!», - наголосив міністр. 

 

Прес-служба Мінагрополітики