Головна / Новини / Микола Присяжнюк перебуває з робочою поїздкою на Полтавщині
Микола Присяжнюк перебуває з робочою поїздкою на Полтавщині
Середа, 12 червня 2013, 08:23

Сьогодні, 11 червня, Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк перебуває з робочою поїздкою в Полтавській області. Під час візиту очільник відомства ознайомиться з підготовкою полтавських аграріїв до жнив. Також Міністру представлять сорти зернових та кормових культур селекції полтавських науковців. Окрім того, Микола Присяжнюк планує взяти участь у відкритті нового насіннєвого заводу ТОВ «Стасі насіння» Піонер Хайбред», який стане одним із найбільших подібних підприємств у Україні.

Розпочинаючи робочу поїздку, Микола Присяжнюк ознайомиться з сортами зернових та кормових культур селекції науковців Полтавської державної аграрної академії та Інституту свинарства й агропромислового виробництва НААН України.

Тут Міністра також ознайомлять з перебігом підготовки полтавських аграріїв до початку збору нового врожаю. Зокрема, Миколу Присяжнюка поінформує заступник голови полтавської облдержадміністрації Володимир Замикула щодо підготовки матеріально-технічної бази, резервів паливно-мастильних матеріалів, готовності елеваторного господарства до приймання зерна нового врожаю тощо.

Також Микола Присяжнюк приділить увагу стану реалізації на території області Програми, спрямованої на розвиток сільських територій. Так, зі слів заступника голови полтавської облдержадміністрації, цьогоріч в області передбачено значну підтримку розвитку сільськогосподарської кооперації, закладену ініціативою «Рідне село».

Окрім того, Міністр планує взяти участь у відкритті нового насіннєвого заводу ТОВ «Стасі насіння» Піонер Хайбред», який стане одним із найбільших подібних підприємств в Україні. Також Микола Присяжнюк проведе робочу зустріч з керівництвом компанії DuPont Pioneer, огляне виробничі об'єкти та інфраструктуру заводу. 

Прес-служба Мінагрополітики