Головна / Про підприємство

Історія діяльності.
26 серпня 1999 року, виконуючи Постанову Кабінету Міністрів України № 1106 від 22 червня 1999 р. «Про заходи поповнення державного насінного страхового фонду», на підставі Державної акціонерної компанії „Хліб України”, було створено дочірнє підприємство - „Державний насіннєвий страховий фонд”. У 2004 році, для розширення сфери діяльності в забезпеченні насінням сільськогосподарських товаровиробників і зручності партнерів, дочірнє підприємство шляхом реорганізації було перетворено в державне підприємство „Державний резервний насіннєвий фонд України”.


Орієнтація в роботі на комплексне обслуговування сільського господарства, стабільна робота на довгострокові перспективи, гнучка інфраструктура, напрацьовані зв'язки з постачальниками й конкурентні ціни - основний капітал нашого підприємства.

Значний досвід фахівців державного підприємства „Державний резервний насіннєвий фонд України” у реалізації елітного та репродукційного насіння, ярих, озимих сільськогосподарських рослин, накопиченого з 1999 р., гарантує нашим Замовникам оперативність, надійність й ефективність виконання даних робіт.

Принцип діяльності.
У своїй діяльності підприємство керується Законом України від 26.12.02. № 411-ІV „Про насіння і садивний матеріал”, Постановою Кабінету Міністрів України від 27 червня 2003 року         № 977 „Деякі питання державного резервного насіннєвого фонду” зі змінами й доповненнями, загальним наказом Мінагрополітики та Мінфіну від 17 грудня 2004 року № 468/787 «Про затвердження Порядку проведення розрахунків з постачальниками й зберігачами насіння сільськогосподарських рослин державного резервного насінного фонду й користувачами». 

Обсяги формування державного резервного насінного фонду щорічно визначаються Міністерством аграрної політики України з урахуванням виробничої потреби, а також наявного фінансування, і затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Формування державного резервного насінного фонду країни проводиться за рахунок закупівлі насіння сільськогосподарських рослин на конкурсній основі в сільгосптоваровиробників, які мають право на виробництво й реалізацію насіння і садивного матеріалу.

Державний резервний насінний фонд України проводить реалізацію елітного та репродукційного насіння, ярих, озимих сільськогосподарських рослин шляхом продажу, обміну й надання товарного кредиту до одного господарського року. 

Стратегія підприємства.
Стратегія підприємства - надання сільгосптоваровиробникам допомоги у випадку знищення або ушкодження насіннєвих посівів, забезпечуючи сортооновлення, сортозаміну, реалізацію насіння по міжнародних договорах.

Комплексне обслуговування сільгосптоваровиробників, забезпечення насінням районів, які не виробляють власного насіння або мають обмежені можливості для його виробництва.

За роки роботи ми придбали серйозних замовників, багато хто з яких стали нашими партнерами.