Головна

ГАДЗ  ПЕТРО  ІВАНОВИЧ
Голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром»,
Заслужений працівник
сільського господарства України,
Голова ради обласного об’єднання
«Тернопільська обласна рада
сільськогосподарських підприємств»,
Заступник голови Аграрного союзу України

 

 

 

 


На сьогоднішній день компанія орендує близько 25 тисяч гектарів землі, на яких займається вирощуванням насінням зернових, олійних і технічних культур, сорти яких занесені до Державного реєстру сортів сільськогосподарських культур.

 

В 2006 році було введено в експлуатацію насіннєвий завод датської фірми «Cimbria», який спеціалізується на очищенні, калібруванні, протруюванні і фасуванні насіння різноманітних сільськогосподарських культур. На сьогоднішній день - це дві потужні зерноочисні лінії: перша - потужністю 150 тонн на добу, друга - 250 тонн на добу.

На базі ТзОВ «Бучачагрохлібпрому» знаходяться дві насіннєві лабораторії, які ведуть контроль за якістю насіння, а саме: його чистотою (калібрування та очистка по питомій вазі), енергією, схожістю та масою 1000 зерен.

Співпрацює з багатьма науковими установами, а саме: Інститутом фізіології рослин і генетики НАН України,  Білоцерківською БЦ ДСС Інституту біоенергетичних культур та цукрових буряків НААНУ, Національним центром насіннєзнавства та сортовиведення м.Одеса, «Осева Ексімпо Прага с.р.о.» (Чехія), та Державним підприємством «Державний резервний насіннєвий фонд України».